Bizi Arayın !      0 (216) 553 56 59
0 (216) 553 56 60
Bize e-posta gönderin ! info@mnslojistik.com.tr

Türkiye Hollanda Nakliye

MNS Lojistik Hollanda Nakliye

Hollanda Nakliye Hizmeti

Türkiye Hollanda arası nakliye hizmetlerinde geliştirdiği geniş ulaşım ağı ile birlikte Hollanda nakliye ihtiyacınız da MNS Lojistik daima sizlere kaliteli hizmet sunmayı hedeflemektedir. 2013 yılından beri faaliyet gösteren firmamız birçok bağlantı ile birlikte her geçen gün büyümekte ve profesyonel taşımacılık hizmetinin kalitesini en üst seviyeye çıkarmaktadır.

Taşımacılık, dürüstlük ve emanet bilinci isteyen, hassasiyeti bulunan bir iştir ve hizmetin dürüst aynı zamanda kalite standardı içerisinde sunulması gerekir. MNS Lojistik olarak 2013’ten bu yana tüm bu detayların bilincinde olarak gerçekleştirdiğimiz Hollanda nakliye hizmeti bizlere uzun listeler halinde müşteri memnuniyeti sunmuştur.

Mns Lojistik Profesyonel Nakliye Hizmeti Sunuyor

Tüm ayrıntıların titizlikle planlandığı taşımacılık işlemlerinde r2 yetki belgesi ile Hollanda nakliye hizmeti ihtiyacınızda yanınızdayız. Uluslararası eşya taşımacılığı hizmetlerinde m3 sistemiyle ve mesafe ölçümü ile fiyat aralığı belirleyerek keyfi fiyatlandırmanın önüne geçmekteyiz. Planlı ve proje odaklı gerçekleştirilen taşımacılık hizmetinde 7/24 GPS sistemi ile takip edebildiğiniz eşyalarınızı güvenle istediğiniz adrese ulaştırmaktayız.

Mns Lojistik Farkıyla Sunulan Nakliye Hizmetleri

MNS Lojistik İstanbul merkezli bir taşımacılık firması olarak hizmete başlamış, Hollanda nakliye hizmetinin yanında, karayolu taşımacılığı ile başlayan bu serüvende, denizyolu taşımacılığı, havayolu taşımacılığı, mobilya taşımacılığı, otomotiv taşımacılığı, tekstil taşımacılığı, tehlikeli madde taşımacılığı, Medikal taşımacılığı gibi alanlarda profesyonel hizmet sunmaya devam etmiştir.

Tüm bunların yanı sıra özel depo hizmeti paketleme ve muhafaza hizmetleri de kaliteli hizmet profiline dâhil edilerek nakliye hizmetinde üstün kalite standardı Mns lojistik ile inşa edilmiştir.

MNS Lojistik Hollanda Nakliye

Mns Lojistik Gümrükleme Hizmeti

Hollanda nakliye hizmetimiz ile beraber gümrükleme alanında da destek oluyoruz. Özellikle uluslararası nakliye işlemlerinde sıklıkla karşılaşılan gümrükleme işlemleri sorununu çözen firmamız sayesinde Türkiye Hollanda arası nakliye hizmetlerinde gümrükleme hizmetinden yararlanarak kolaylıkla taşımacılık işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz.

Gümrükleme işlemi çoğunlukla dış ticaret ile meşgul olan firmaların karşısına çıkarılan bir sorundur. Hollanda ve tüm ülkelerde firmamız sınır bölgesine gelindiğinde gerçekleştirilmesi gereken tüm hukuki ve yasal işlemleri gerçekleştirerek gümrükleme probleminin önüne geçmiştir.

Sistemlerini ve ağını geliştirmek ve çok daha fazla noktaya profesyonel hizmet götürmek amacıyla yola çıkan MNS Lojistik bu yolda ilerlerken her daim profesyonel çalışanları bünyesinde barındırmıştır. Dış ticaret işlemlerine hâkim, taşımacılığa hâkim dinamik çalışma ekibimiz sayesinde gönül rahatlığı ile Hollanda nakliye hizmetini almanızı sağlamaktayız.

MNS Lojistik Dış Tic. İnş. ve Mob. San. Tic. Ltd. Şti.
Ahmediye Mahallesi Halk Caddesi No : 43 / 4 Üsküdar / İstanbul
Çalışma Saatlerimiz
09:00 - 19:00
copyright © 2019 MNS Lojistik