Bizi Arayın !      0 (216) 553 56 59
0 (216) 553 56 60
Bize e-posta gönderin ! info@mnslojistik.com.tr

Türkiye Fransa Nakliye

MNS Lojistik Fransa Nakliye

Fransa Nakliye Hizmeti

Fransa nakliye ve lojistik alanında güvenli taşımacılık hizmeti sunan firmamız ile ticarette Avrupa’nın kapılarını açabilirsiniz. Dış ticaret hacmini yükseltmek profesyonel hizmetin geliştirilmesi ve sunulması ile yakından ilgilidir. Hizmetlerin bir iş birliğin bütünü olarak sunulmasının sonucu olarak kalite ve büyüme elde edilebilir.

Türkiye Fransa arası nakliye hizmeti noktasında ve dünyanın birçok ülkesine gerçekleştirilen uluslararası taşımacılık hizmetinde MNS Lojistik üzerinde bulunan sorumluluğun bilincinde olarak çalışmalarını deneyimli ve uzman kadrosuyla birlikte gerçekleştirmektedir.

Fransa Türkiye nakliye ve Türkiye Fransa nakliye hizmetini çift taraflı ve profesyonel olarak sunmak için 2013 yılından bu yana çalışmalarımıza hiç ara vermeden devam ediyoruz.

MNS Lojistik ile Kaliteli Nakliye Hizmeti

İster uluslararası ister şehirlerarası nakliye hizmeti ihtiyacınızda kaliteli taşımacılık sisteminin tüm unsurlarını bir araya getirerek sunduğumuz hizmetten memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz. Türkiye Fransa nakliye hizmeti kapsamında sunulan hizmetlerimize şu şekilde sıralayabiliriz:

  • İthalat ve ihracat için gerçekleştirilen nakliye hizmetleri
  • Gümrükleme hizmeti
  • Depo hizmeti
  • Ekspertiz hizmeti
  • Güvenli paketleme hizmetleri

Taşıyacağınız eşya ve ürün her ne olursa olsun firmamız tarafından teslim alınıp varış noktasına kadar geçirdiği süreçte hiçbir hasara uğramamasının firma garanti kapsamı dâhilinde siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

MNS Lojistik Fransa Nakliye

MNS Lojistik Fransa Nakliye Hizmetlerinde Fiyat Belirleme

MNS Lojistik olarak nakliye hizmeti fiyat belirleme noktasında metreküp usulüyle hareket etmekte, bunun yanı sıra malın, eşyanın taşınacağı mesafeyi değerlendirerek bir fiyat profili oluşturmaktayız.

Böylece aldığınız hizmetin gerçek tutarını ödeyerek kaliteli ve uygun fiyatlı nakliye hizmetine ulaşmanızı sağlıyoruz.

Fransa nakliye Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

  • Nakliye hizmeti alırken tercih ettiğiniz firmanın ürünlerinizi tabii tutacağı tüm işlemleri görebilmelisiniz.
  • Fransa nakliye hizmetinde, firmanın şeffaf hizmet politikasına sahip olması gerekmektedir.
  • Kırılacak ve bozulacak ürünlerin nakliyesinde özel paketleme hizmetlerinin sunulup sunulmadığını teyit etmeniz gerekmektedir.
  • Ürünlerinizi eşyalarınızı 7/24 GPS sistemi ile takip edebilmeli çıkış noktasından varış noktasına kadar firmadan bilgi alabilmelisiniz.
  • Uluslararası taşımacılık hizmetinde gümrükleme hizmeti dâhil olan firma tercih ederek taşımacılık işlemlerinizi hiçbir sorunla karşılaşmadan halledebilirsiniz.

Yukarıda saydığımız maddeleri MNS Lojistik hizmet standartları kapsamında tüm müşterilerine sunmaktadır.

Fransa nakliye hizmetinde profesyonel destek sağlamakla birlikte İspanya, İngiltere, İtalya, Almanya, Belçika, Irak, Norveç, Azerbaycan gibi birçok ülke ve şehir de profesyonel lojistik hizmeti sunmaktayız.

Bizlere 0216 553 56 59 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Ya da web sitemiz üzerinden mail göndererek iletişim sağlayabilir ihtiyacınız olan Fransa nakliye ve diğer hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

MNS Lojistik Dış Tic. İnş. ve Mob. San. Tic. Ltd. Şti.
Ahmediye Mahallesi Halk Caddesi No : 43 / 4 Üsküdar / İstanbul
Çalışma Saatlerimiz
09:00 - 19:00
copyright © 2019 MNS Lojistik