Bizi Arayın !      0 (216) 553 56 59
0 (216) 553 56 60
Bize e-posta gönderin ! info@mnslojistik.com.tr

Türkiye Belçika Nakliye

MNS Lojistik Belçika Nakliye

Belçika Nakliye Hizmeti

MNS Lojistik Belçika Nakliye, karayolu taşımacılığı, havayolu taşımacılığı, fuar taşımacılığı, otomotiv taşımacılığı gibi taşımacılık üzerine birçok alanda profesyonel nakliye hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerine iletmekten gurur duyar.

2013 yılında İstanbul merkezli olarak faaliyete geçen MNS Lojistik firması nakliyat sektörüne profesyonel taşımacılık hizmet anlayışı ile giriş yapmış ve kısa zaman dilimi içerisinde geniş bir ulaşım kitlesine sahip olmuştur.

Belçika Nakliye Başlıca Hizmetlerimiz

Yurtiçinde ve yurtdışında kurumsal para çantası dâhilinde hizmet sunmaya devam eden MNS Lojistik nakliye hizmetinin tüm profilini değiştirmeyi hedeflemektedir. Firma bünyesinde bulunan donanımlı depo hizmetimiz sayesinde taşıma yapacağınız ürünleri saklama muhafaza etme noktalarında başka hiçbir kurum ve kuruluşa ihtiyaç duymayacaksınız. Uluslararası nakliye hizmetlerinde geniş kitle ulaşımı sayesinde alacağınız hizmetten %100 memnun kalacağınızın garantisini henüz işlemler başlamadan size taahhüt eden MNS Lojistik ile tercihlerinizin yerinde olduğunu ve kaliteli hizmetle karşı karşıya kaldığınızı hizmet alırken ve sonrasında da deneyimleyebileceksiniz.

MNS Lojistik Belçika Nakliye Hizmet Profili

  • Kırılacak eşyalara özel kaplama ve koruma uygulaması
  • Kapıdan kapıya nakliyat hizmeti
  • Güvenli paketleme
  • Güvenli depolama
  • Gümrük hizmetleri
  • Ekspertiz hizmeti

MNS lojistik aracılığıyla sizlere sunmaktadır.

MNS Lojistik Belçika Nakliye

Belçika’da Nakliye Hizmetinin Sağlandığı Bölgeler Nerelerdir?

Mns lojistik olarak Türkiye Belçika arası kara yolu taşımacılığı ve nakliye hizmetinin yanı sıra sizlere Belçika nakliye hizmeti içerisinde de profesyonel sunmaktayız.

Hasselt, Leuven, Anwars, Gent, Lüksemburg, Tervuren, Brüksel, Namur, Beringen, Tournai, Liege, Mechelen, Bruggee ve daha birçok şehre nakliye hizmetini profesyonel olarak sunmaktayız.

Belçika Nakliye Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Ürünlerinizin taşıma hizmetini sağlayacak firmanın bu konuda deneyimli olması, ürünlerinizin, eşyalarınızın, malınızın başına herhangi bir iş gelmeden garanti kapsamında taşıma işlemini gerçekleşmesi için atacağınız ilk adımdır. Eşya taşımacılığı olarak hizmet alacaksanız firmanın çalışma sistemlerini incelemenizi ve paketleme konusunda gösterdiği hassasiyete dikkat etmenizi öneririz.

Tercih ettiğiniz taşımacılık şirketinin sizlere sertifikalı ve yasal olarak çalışma gerçekleştirildiğini göstermesi ve müşteri profilini inceleyebilmeniz sizin için güven unsuru olmalıdır.

7/ 24 eşyalarınızı GPS sistemi ile takip edebilmeli ve ilerlemeden haberdar edilmelisiniz.

Yukarıda saydığımız tüm maddeleri MNS Lojistik artı bir hizmet gibi değil standart sunumu olarak siz değerli müşterilerine sunmakta ve kaliteli hizmetin daimi takipçisi olmaktadır.

R2 hizmet belgesi ile güvenli bir şekilde Belçika’da en iyi nakliye hizmetine ulaşacağınız tek adres olmaktan gurur duymaktayız.

MNS Lojistik Dış Tic. İnş. ve Mob. San. Tic. Ltd. Şti.
Ahmediye Mahallesi Halk Caddesi No : 43 / 4 Üsküdar / İstanbul
Çalışma Saatlerimiz
09:00 - 19:00
copyright © 2019 MNS Lojistik